Barvy, které nechávají dřevo dýchat

Získejte slevu

 

 

Staňte se členem zákaznického klubu, zaregistrujte se online prostřednictvím registračního formuláře. Vaši registraci Vám potvrdíme e-mailem s přiděleným číslem a do deseti dnů obdržíte zákaznickou kartu. Můžete se zaregistrovat i přes AU-MEX e-shop. Se zákaznickou kartou můžete nakupovat jak v našem e-shopu, tak v naší prodejně na Poděbradské 574/40, Praha 9 – Vysočany nebo u všech autorizovaných prodejců sortimentu AU-MEX. Všechny autorizované prodejce naleznete na www.au-mex.cz a po objednání přes autorizované prodejce přímo ve Vašem regionu jsou tyto prodejny zároveň výdejními místy.

Nečekejte tak na něco, co můžete mít hned a začněte čerpat výhody, které Vám zákaznický klub nabízí!

 


REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ

Pravidla členství v AU-MEX zákaznickém klubu

 1. Členem Klubu se stává zákazník, starší 18 let, který ve firemní prodejně AU-MEX vyplní vstupní formulář a osobně obdrží kartu člena Klubu s přiděleným číslem zákaznické karty.
 2. Členem Klubu se stává zákazník, starší 18 let, který vyplní vstupní registrační formulář online přes www.au-mex.cz a poštou obdrží kartu člena Klubu s přiděleným číslem zákaznické karty.
 3. Zákaznickou kartu AU-MEX lze uplatnit při nákupu pouze ve firemní prodejně AU-MEX nebo u všech autorizovaných prodejců jejichž seznam naleznete na www.au-mex.cz a u kterých bude viditelně zvýrazněna AU-MEX zákaznická karta pro jednotlivé typy výrobků.

  Postup jak najdete svého autorizovaného prodejce:
  • vyberte požadovaný sortiment
  • zobrazte prodejce
  • vyberte požadovaný kraj
  • zobrazí se autorizovaní prodejci na zvolený typ výrobku
 4. Držitel zákaznické karty získává při každém nákupu okamžitou slevu ve výši 5% a to z aktuálně platných maloobchodních cen vydaných společností AU-MEX, která je platná na tento sortiment: Slevu ve výši 5% obdrží držitel zákaznické karty u autorizovaných prodejců, kteří jsou označeni AU-MEX zákaznickou kartou a pouze na výrobky u kterých je autorizovaný prodejce uveden jako „prodejce“.
 5. Sleva uvedená na zákaznické kartě se nevztahuje na palubky, zboží v akci nebo výprodeji a na služby.
 6. Členem Klubu se nemůže stát zákazník, který je podnikatelem v oblasti prodeje dřevařského sortimentu, podlahových krytin, nátěrů na dřevo, spojovacího materiálu.
 7. Členství v klubu zaniká:
  • člen klubu nezískal během uplynulých dvou let žádné body
  • na vlastní žádost člena, a to prostřednictvím e-mailu odeslaného AU-MEX na e-mailovou adresu prodej@au-mex.cz
  • zrušením AU-MEX zákaznického klubu
 8. Firma AU-MEX s.r.o. se zavazuje, že uvedené informace budou použity pouze pro její interní potřeby a nebudou v žádném případě předávány třetí straně. Vyplněním přihlášky se zákazník k ničemu nezavazuje a může členství v Klubu kdykoliv zrušit.
 9. AU-MEX si vyhrazuje právo možnosti upravit Pravidla členství v AU-MEX zákaznickém klubu, případně AU-MEX klub zrušit. O všech změnách budou členové klubu informováni na firemní prodejně a na www.au-mex.cz v sekci „ ZÁKAZNICKÝ KLUB „ a v případě nesouhlasu s nimi mohou své členství v AU-MEX zákaznickém klubu zrušit.

Zpracovávání osobních údajů v souvislosti s členstvím v AU-MEX zákaznickém klubu

 1. AU-MEX je v souvislosti s Vaší registrací, členstvím v AU-MEX zákaznickém klubu (dále jen „klubu“) a čerpáním výhod oprávněn ke zpracovávání Vašich osobních údajů v rozsahu: jméno, příjmení, e-mailová adresa, telefonní číslo, adresa bydliště, …..
 2. tyto osobní údaje jsou zpracovávány v souladu s právními předpisy na ochranu osobních údajů a budou v souladu s účelem uvedeným v odstavci 10. uloženy správcem po dobu 10 let, jež je nezbytná k naplnění uvedeného účelu. Příjemcem zpracovávaných osobních údajů je AU-MEX.
 3. AU-MEX je oprávněn Vás informovat o zboží a zasílat Vám obchodní sdělení na Vaši e-mailovou adresu. Zasílání obchodních sdělení můžete kdykoliv zrušit kliknutím na řádek obsažený v elektronickém obchodním sdělení s označením: “odhlásit se z odběru“.
 4. Jako subjekt osobních údajů máte veškerá práva vyplývající z právních předpisů, tzn. zejména jste oprávněn/a požadovat přístup ke svým osobním údajům, opravu nebo výmaz osobních údajů nebo omezení jejich zpracování, máte právo vznést námitky proti zpracovávání osobních údajů, právo na přenositelnost zpracovávaných údajů, právo kdykoliv svůj souhlas se zpracováváním osobních údajů odvolat a máte právo též podat stížnost u Úřadu na ochranu osobních údajů.